Галерея

Контакти

[ Novator ]

Створюємо житло в якому хочеться жити!

Професійна команда Novator Group з легкістю втілить в реальність навіть найсміливіші ідеї. У нашому колективі виключно висококваліфіковані будівельники, архітектори та дизайнери, тому кожен проект є прикладом ідеально продуманої концепції, стилю і функціональності.

З гордістю стверджуємо, що маємо чим пишатись, хоча на ринку нерухомості ми не так давно. Novator Group – це команда професіоналів до нестями закоханих у свою справу, які успішно реалізовують створені об`єкти.

Без будь-яких перебільшень запевняємо – будуємо якісно! Створюємо тільки продумані проектування, використовуємо лише екологічно чисті сертифіковані будівельні матеріали та ретельно слідкуємо за тим, щоб якісь робіт абсолютно відповідала вітчизняним та міжнародним стандартам.

Головні принципи нашої роботи:

Комплексний підхід

Ми ретельно, до найменших деталей продумуємо всі процеси, тому в результаті ви отримуєте саме те, на що очікували

Якість

Ми використовуємо тільки сертифіковані й перевірені матеріали. Саме це дозволяє нам гарантувати високу якість будівельних робіт.

Надійність

Будуємо без залучення сторонніх інвестиції, тільки за рахунок власного капіталу. Ви можете бути впевнені, що об'єкти будуть здані вчасно.

Професіоналізм

Наша команда - це висококваліфіковані фахівці й професіонали своєї справи.

Безпека

Розпочинаємо будівництво тільки після отримання всіх дозвільних документів.

Прозорість

Наші ціни – фіксовані й чіткі. Ніяких додаткових оплат чи прихованих платежів!