Галерея

Контакти

Магнезитова плита

Магнезитова плита (скломагнезитовий лист) — це екологічно чистий, високоміцний універсальний матеріал, який ми використовуємо для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт в котеджному містечку Eсo Land.
Завдяки своїм фізико-механічними властивостями та експлуатаційними якостями, таким як міцність, гнучкість, негорючість, вологостійкість, магнезитова плита є кращою альтернативою більшості популярних будівельно-оздоблювальних матеріалів та забезпечує її абсолютну екологічність і безпеку для здоров’я людини.

За хімічним складом скломагнезитовий лист містить компоненти тільки природного походження,такі як: хлорид та оксид магнію (забезпечує міцність), мінеральні добавки (регулюють теплопровідність та звукоізоляцію), тирса дрібної фракції (додають матеріалу об’єм та легкість) та склосітка (відповідає за міцність та еластичність).

Переваги :

— екологічність (не містить азбесту, формальдегіду та інших шкідливих речовин, безпечна для людей і продуктів харчування, відповідає всім вимогам європейських стандартів);
— вогнетривкість ( незаймиста та не виділяє токсичних речовин під впливом високих температур);
— вологостійкість (не деформується під впливом вологості, пари, вогкості, не боїться прямого контакту з водою);
— довговічність (тривалість експлуатації МП не менше 50 років);
— морозостійкість (витримує як дуже низьку так і високу температуру);
— звуко -/теплоізоляція;
— має антисептичні властивості, матеріал поверхні перешкоджає появі цвілі та грибків.